Mega Hafıza Eğitim Setleri


FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ

Bu set okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilginin hafızada tutulma tekniklerini öğretiyor. Set ayrıca hızlı öğrenme, beyni etkin kullanma ve hızlı ders çalışma ve not tutma tekniklerini de öğretmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


HAFIZA TEKNİKLERİYLE İNGİLİZCE
(ACCELERATED WORD MEMORY POWER)

Bu set İngilizce kelimeleri hafıza teknikleriyle hızlı, kolay ve kalıcı olarak öğrenmeyi öğrettiği gibi, TOEFL, KPDS ve İngilizce yeterlilik sınavlarında en çok sorulan yüzlerce kelimeyi de hafıza teknikleriyle bizzat öğretiyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


ZİHİNSEL MATEMATİK VE HAFIZA TEKNİKLERİ

Bu set, sayısal hafıza gücünüzü geliştirmek, yaratıcı problem çözmek, hızlı problem çözmek ve hızlı zihinsel işlemler yapabilmek için. Matematiği bir eğlence haline getiren set matematiğin sevilmesini de sağlıyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


ÇOCUK, ZEKA VE HAFIZA SETİ

3 – 7 yaşındaki çocukların okul öncesi hafıza ve zekalarını sağlam temellere oturtmak için hazırlanmış çok özel bir set. Türkiye’de ilk ve tek.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


DİNAMİK HIZLI OKUMA

Hafıza teknikleriyle hızlı okuma tekniklerini birleştiren ilk ve tek set. Mega Hafıza bu setle Dünya’nın en iyi ikilisini, Tony Buzan ve Melik Duyar’ı bir araya getirdi.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


BİO-RİTMİK LARGO VE KONSANTRASYON

Beyin dalgalarını etkileyerek konsantrasyonu sağlayan, ders çalışma ve hızlı öğrenme binaural frekanslarını ve largo müzikleri içeren bir set.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


 

Copyright © 2002, 2003 Mega Hafıza Ltd. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.